mar 22, 2017

Komitéer og utvalg

Treningskomite 2017
Magne Raadal (leder) (975 57 142) (magraada(at)online.no)
Annhild Fetveit (928 33 735) (afetveit(at)online.no)
Vibeke Tefre Grieg (976 39 768) (vibeke.tefre.grieg(at)gmail.com)
Tord Bell Myking (970 57 227) (tbm(at)powel.no)


Kartkomité 2017
Per Vold (leder) (928 68 707) (per.vold(at)sksk.mil.no)
Øistein Bøe (916 89 164) (oeiboe(at)online.no)
Geir Heksem (419 06 297) (geir.heksem(at)norkart.no)
Magne Raadal (975 57 142) (magraada(at)online.no)


Tur-O-komité 2017
John Olav Alvsvåg (leder) (950 40 243) (kiwinor(at)online.no)
Anne Kjersti Daltveit (951 62 213) (anne.daltveit(at)uib.no)
Jan Olav Ormberg (991 62 863) (joo(at)acapo.no)


Materialforvalter: Per Vikane (474 15 895) (per.vikane(at)gmail.com)


Draktsalg: Marianne Nummedal (984 61 606) (marianne.nummedal(at)gmail.com)


Webansvarlig: Torgeir Strand (950 86 782) (orientering(at)fanail.no)


Valgkomité 2017
Ragnar Kayser (leder) (950 82 325) (ragnar.kayser(at)tryg.no)
Håkon Mogstad (480 38 185) (hakon(at)musikkorps.no)
Karen Clementsen Kayser (959 40 021) (karen.kayser(at)skandiabanken.no)

Idrettsanlegg i Fana
cache/resized/666e6275802fe0cbce5966001ee15c4f.jpg
Idrettsanlegg i Fana
cache/resized/c87d0c7f85d11dbb35a3b15fb31c39cd.jpg
Idrettsanlegg i Fana
cache/resized/4b776412f7a400d35c31ef9abc06bf87.jpg
Idrettsanlegg i Fana
cache/resized/eda5dbe766ca8473ddc6b77ff7e86123.jpg
Idrettsanlegg i Fana
cache/resized/ff98431ef905f773f6698ef0810e8785.jpg
Idrettsanlegg i Fana

Kontaktinformasjon

  • Fana IL.
  • Fana Idrettslag, Tors veg 9. 5221 Nesttun. Norway
  • Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.