feb 08, 2018

Komitéer og utvalg

Treningskomite 2018
Vibeke Tefre Grieg (leder) (976 39 768) (vibeke.tefre.grieg(at)gmail.com)
Annhild Fetveit (928 33 735) (afetveit(at)online.no)
Bjørn Hølleland (992 84 102) (bjorn.holleland(at)gard.no)
Tord Bell Myking (970 57 227) (tbm(at)powel.no)
Ole Tørnqvist (480 58 158) (oletq64(at)gmail.com)


Kartkomité 2018
Per Vold (leder) (928 68 707) (per.vold(at)sksk.mil.no)
Øistein Bøe (916 89 164) (oeiboe(at)online.no)
Geir Heksem (419 06 297) (geir.heksem(at)norkart.no)
Magne Raadal (975 57 142) (magraada(at)online.no)


Tur-O-komité 2018
Jan Olav Ormberg (leder) (991 62 863) (jan.ormberg(at)gmail.com)
Knut Erik Gulbrandsen
Einar Nordås
Ketil Nummedal


Materialforvalter: Per Vikane (474 15 895) (per.vikane(at)gmail.com)


Draktlager: Marianne Nummedal (984 61 606) (marianne.nummedal(at)gmail.com)


Webansvarlig: Torgeir Strand (950 86 782) (orientering(at)fanail.no)


Hovedadministrator i Eventor: Torgeir Strand (950 86 782) (orientering(at)fanail.no)


Kontaktperson for Fanahytten: Magne Raadal (975 57 142) (magraada(at)online.no)


Valgkomité 2018
Karen Clementsen Kayser (leder) (959 40 021) (karen.kayser(at)skandiabanken.no)
Jan Olav Ormberg (991 62 863) (jan.ormberg(at)gmail.com)
Magne Raadal (975 57 142) (magraada(at)online.no)

Idrettsanlegg i Fana
cache/resized/bc474111f9c0e8775652f01cdfb7587b.jpg
Idrettsanlegg i Fana
cache/resized/ff98431ef905f773f6698ef0810e8785.jpg
Idrettsanlegg i Fana
cache/resized/4b776412f7a400d35c31ef9abc06bf87.jpg
Idrettsanlegg i Fana
cache/resized/c87d0c7f85d11dbb35a3b15fb31c39cd.jpg
Idrettsanlegg i Fana
cache/resized/eda5dbe766ca8473ddc6b77ff7e86123.jpg
Idrettsanlegg i Fana

Kontaktinformasjon

  • Fana IL.
  • Fana Idrettslag, Tors veg 9. 5221 Nesttun. Norway
  • Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.